top of page

פינדרלה באתרים מובילים

פינדרלה באתרים מובילים

ערוץ 13

דוח מומחה קובע האם טודובום היא הונאה?

בתביעה שהוגשה כנגד חברת טודובום (פידל נ' טודובום), מינה בית המשפט מומחה אובייקטיבי מטעמו במטרה לבחור ולסקור לעומק את פעילותה של חברת טודובום ואפליקציית פינדרלה.

מטרת המינוי היה על מנת לקבוע אחת ולתמיד, האם חברת טודובום היא חברת הונאה, פונזי או פירמידה.

"נתבקשתי לבחון האם פעילותה של חברת טודובום הינה תרמית מסוג פירמידה / פונזי. התשובה הברורה לשאלות אלו הינה שלילית", כך קבע דוקטור טל מופקדי, בעל ניסיון וותק של 20 שנה במתן דוחות לבית משפט.

unnamed.png

טיים אאוט

פלטפורמת הענק פינדרלה שממשיכה להתפתח בימים אלה, דיווחה על עלייה של כ-60% עסקים שנרשמו לאפליקציה ביום אחד לעומת החודש הקודם.

איזו אפליקציה צוברת תאוצה כל כך מהר? התוצאות של התקופה האחרונה, שהובילו להרשמה כוללת של 10,000 עסקים בפחות מחודש אחד. וזאת שהפלטפורמה עצמה התחילה לרשום עסקים רק בשלושת החודשים האחרונים.

timeout_logo_white_temp.png

ביז פורטל

"אפליקציית פינדרלה שפרצה בסערה לשוק הישראלי, הקימה בחודשים האחרונים קהילת פייסבוק בשם "עצמאים עושים עסקים" . מטרת הקבוצה ליצור קהילה ולעזור לחבר בין לקוחות מתעניינים לבין עצמאים בצורה קלה, פשוטה ויעילה ובכך לחסוך את עלויות הפרסום הכבדות לבעלי העסקים והעצמאים".

ביזפורטל.jpg

וואלה מומלצים

" אז בעקבות גל השמועות שרצות ברשת החלטתי לחקור ולגלות את כל האמת מאחורי עולם ה"כסף באינטרנט" שמושך אחריו מאות צעירים לתחום החדש, בתור עיתונאית ספקנית אני לא מאמינה לכל דבר ולכן החלטתי לבדוק לעומק ולפגוש את היזם והאיש שעומד מאחורי אחת החברות הגדולות בישראל בתחום הדיגיטל – חברת טודובום " .

sony-s1-tablet.png

בחדרי חרדים

" הוא מעביר סדנאות בארץ ובחו"ל ("צעירים לא מוכנים לעבוד כמו פעם ושמישהו אחר ירוויח"), וחושב שבית הספר לא באמת עוזר בחיים ("אנחנו דור שיכול ליצור כסף מכל מקום, כל המידע נגיש") הכירו את שגיב קורן, יזם בנשמה , סטארטפיסט בכל רמ"ח איבריו, שלא מוכן שאנשים יתפשרו על החיים ויעבירו ימים שלמים כשהם קמים לעבוד עבור מישהו אחר "

בחדרי חרדים.png

מעריב און - ליין 

"נראה שזה בכל מקום. פוסטים, סרטונים וממליצים שקוראים לבעלי העסקים להירשם לפלטפורמה חדשה שתשנה את המציא
 אם יש לך חשבון באחת הרשתות החברתיות, כנראה שלא יכולת להתעלם מהמושג החדש ברשת העונה לשם "פינדרלה", נראה שזה בכל מקום. פוסטים, סרטונים וממליצים שקוראים לבעלי העסקים להירשם לפלטפורמה חדשה שתשנה את המציאות הקיימת"

Artboard 14 copy 5ldpi.jpg

בחדרי חרדים

בשקט בשקט, לפני מספר שנים שגיב קורן התחיל לרקום חלום בו הוא ממציא את מנוע החיפוש הגדול בעולם. מנוע החיפוש של שגיב קורן עוקץ כל מנוע חיפוש אחר, בכך שהוא חוסך זמן גדול לאוכלוסייה כשהם מחפשים שירות מצד אחד ומצד שני בעלי העסקים מקבלים עסקאות רלוונטיות.

אתם יכולים לקרוא לו גאון או שאפתן, יש שיגידו הוזה או חלמן, אבל עוד לא ראיתם מישהו שמתמסר בעוצמה נפשית כזו, משקיע את כל זמנו בעשייה יומית ועם חזון אחד בלבד. תכירו את שגיב קורן שעוקץ את מנועי החיפוש בארץ ובעולם.

בחדרי חרדים.png

ביז פורטל

" בעוד שהרשת גועשת ומוצפת בדרכים כיצד לעשות כסף מהבית, אי אפשר להתעלם מהיצע הקורסים שמטיילים ברשת כשכותרתם –"מי רוצה לעשות עוד הכנסה נוספת מהבית בקלות"- אך מה הדרך הכי מומלצת? סקירה קצרה בכתבה הבאה " .

ביזפורטל.jpg

אתר וואלה מומחים

" מציאת איש מקצוע, ספק, דירה או רכב אמין, היא לא עניין של מה בכך. מנועי החיפוש מציפים את השוק ובתוך כל השפע הזה קל ללכת לאיבוד כשמחפשים את ה"אחד" ולמי בכלל יש זמן לזה? זה בדיוק מה שחשב לעצמו שגיב קורן מנכ"ל טודובום כשהגה את הרעיון של אפליקציית פינדרלה " .

ואללה.png

ערוץ 13

אלפי נרשמים ביום אחד הובילו לאינספור כניסות למערכת תוך מספר שעות. "ידענו שיש לנו מערכת מהפכנית אבל לא חשבנו שנביא תוצאות כאלו ביום אחד בלבד, חשבנו שיקח כמה חודשים" אמר בתגובה שגיב קורן, מי שאמון על פיתוח המערכות של אפליקציית פינדרלה.

לאחר 3 שנים מהיום שהוקמה ניתן לייחס הצלחה ענקית לחברת פינדרלה.

פינדרלה שהוקמה לפני כ-3 שנים היא פלטפורמת ענק לתיווך עסקאות בין לקוחות לנותני שירות.

unnamed.png

בחדרי חרדים

בשקט בשקט, לפני מספר שנים שגיב קורן התחיל לרקום חלום בו הוא ממציא את מנוע החיפוש הגדול בעולם. מנוע החיפוש של שגיב קורן עוקץ כל מנוע חיפוש אחר, בכך שהוא חוסך זמן גדול לאוכלוסייה כשהם מחפשים שירות מצד אחד ומצד שני בעלי העסקים מקבלים עסקאות רלוונטיות.

בחדרי חרדים.png

ביז פורטל

" עלויות הפרסום גומרות אותך? מחפש עוד לקוחות אבל לא יודע איך? רוצה להגדיל את מחזור המכירות אבל מפחד לקחת סיכונים? יצאנו לבדוק האם עסקים בישראל יכולים להפחית את הוצאות הפרסום שלהם ועדיין להגדיל את מחזור המכירות וניתקלנו בפלטפורמת פינדרלה החדשה והחינמית, לבעלי עסקים, שמשנה את פני הצריכה והפרסום בישראל ובעולם" .

ביזפורטל.jpg

בחדרי חרדים

" בתור אדם הפעיל ברשתות החברתיות, לא יכולתי שלא להיתקל בפוסטים בסגנון "מי מחפש רעיון לחגוג יום הולדת לילדים? שיגיב אני!" זה נהיה ממש כמו מגיפה.

בירור קצר העלה כי מאות אנשים מפרסמים את הנוסחים הללו בקבוצות שונות בפייסבוק , בירור נוסף הביא אותי לדף העסקי של חברת " טודובום שיווק שותפים "  – ישראל "

בחדרי חרדים.png

האתר הכלכלי

אז מה היא בעצם פינדרלה? פינדרלה היא פלטפורמה, אפליקציה, שבאה לשנות מצב קיים, להעלות את איכות החיים ולנצל את הזמן שלנו בצורה טובה יותר.

את המסע המשוגע של פינדרלה במטרה להיות אפליקציה מנצחת, מוביל המנכ"ל שגיב קורן, שמאחוריו כבר 3 שנות פעילות בחברה בהן הוא מוביל את פינדרלה אל עבר ההצלחה והיציאה אל השוק הסופי.

sony-s1-tablet.png

מעריב און ליין 

"טודובום? פינדרלה? גאונות שיווקית או פירמידה מתוחכמת

בין כל הסטיגמות והדעות קדומות הקיימות על שיווק "ישיר", הנפוצה ביותר היא הטענה כי שיווק ישיר הוא פירמידה. הדעה הזאת נפוצה במיוחד בישראל ".

Artboard 14 copy 5ldpi.jpg

חדשות סלבס

חודשיים עברו מאז ששגיב קורן, יזם אפליקציית פינדרלה ומנכ"ל חברת שיווק השותפים טודובום, פרסם ברשתות החברתיות על פתיחת משרדים חדשים שיפתחו בארבעה מוקדים נוספים בישראל – קלאנסווה, רהט, כרמיאל ובית שמש, זאת בעקבות זינוק אדיר בהכנסות החברה.

קורן, שנמצא בעיצומו של פיתוח המערכת לתיווך בין לקוחות ועסקים, נכח אתמול בהשקה חדשה של משרדים בדרום ורבים מצוותי התקשורת הנוכחים במקום כבר קיבלו את הידיעה על פתיחת שני משרדים נוספים במגזר הערבי. לבקשת היזם, הפרסום נדחה עד לבוקר זה כאשר הוא נצפה מעלה את הידיעה לרשתות החברתיות וכך למעשה הוא חשף את דלתות המשרד החדש בסטורי קצר.

הורדה.jpg
bottom of page