כותבים עלינו בעיתונים

כותבים עלינו

 • מעריב און ליין 

  "טודובום? פינדרלה? גאונות שיווקית או פירמידה מתוחכמת

  בין כל הסטיגמות והדעות קדומות הקיימות על שיווק "ישיר", הנפוצה ביותר היא הטענה כי שיווק ישיר הוא פירמידה. הדעה הזאת נפוצה במיוחד בישראל ".

 • בחדרי חרדים

  "האפליקציה חברתית פינדרלה (finderella) אשר החלה את דרכה בישראל והושקה בסערה על ידי אלפי אנשים המעורבים בפרויקט החברתי הזה, הפכה בימים אלו לאינדקס העסקים הגדול ביותר ולמנוע המציאה הרחב ביותר בישראל".

 • ביז פורטל

  "אפליקציית פינדרלה שפרצה בסערה לשוק הישראלי, הקימה בחודשים האחרונים קהילת פייסבוק בשם "עצמאים עושים עסקים" . מטרת הקבוצה ליצור קהילה ולעזור לחבר בין לקוחות מתעניינים לבין עצמאים בצורה קלה, פשוטה ויעילה ובכך לחסוך את עלויות הפרסום הכבדות לבעלי העסקים והעצמאים".

 • בחדרי חרדים

  " בתור אדם הפעיל ברשתות החברתיות, לא יכולתי שלא להיתקל בפוסטים בסגנון "מי מחפש רעיון לחגוג יום הולדת לילדים? שיגיב אני!" זה נהיה ממש כמו מגיפה.

  בירור קצר העלה כי מאות אנשים מפרסמים את הנוסחים הללו בקבוצות שונות בפייסבוק , בירור נוסף הביא אותי לדף העסקי של חברת " טודובום שיווק שותפים "  – ישראל "

 • האתר הכלכלי

  " אז בעקבות גל השמועות שרצות ברשת החלטתי לחקור ולגלות את כל האמת מאחורי עולם ה"כסף באינטרנט" שמושך אחריו מאות צעירים לתחום החדש, בתור עיתונאית ספקנית אני לא מאמינה לכל דבר ולכן החלטתי לבדוק לעומק ולפגוש את היזם והאיש שעומד מאחורי אחת החברות הגדולות בישראל בתחום הדיגיטל – חברת טודובום " .

 • ביז פורטל

  " עלויות הפרסום גומרות אותך? מחפש עוד לקוחות אבל לא יודע איך? רוצה להגדיל את מחזור המכירות אבל מפחד לקחת סיכונים? יצאנו לבדוק האם עסקים בישראל יכולים להפחית את הוצאות הפרסום שלהם ועדיין להגדיל את מחזור המכירות וניתקלנו בפלטפורמת פינדרלה החדשה והחינמית, לבעלי עסקים, שמשנה את פני הצריכה והפרסום בישראל ובעולם" .

 • ביז פורטל

  " בעוד שהרשת גועשת ומוצפת בדרכים כיצד לעשות כסף מהבית, אי אפשר להתעלם מהיצע הקורסים שמטיילים ברשת כשכותרתם –"מי רוצה לעשות עוד הכנסה נוספת מהבית בקלות"- אך מה הדרך הכי מומלצת? סקירה קצרה בכתבה הבאה " .

 • בחדרי חרדים

  " הוא מעביר סדנאות בארץ ובחו"ל ("צעירים לא מוכנים לעבוד כמו פעם ושמישהו אחר ירוויח"), וחושב שבית הספר לא באמת עוזר בחיים ("אנחנו דור שיכול ליצור כסף מכל מקום, כל המידע נגיש") הכירו את שגיב קורן, יזם בנשמה , סטארטפיסט בכל רמ"ח איבריו, שלא מוכן שאנשים יתפשרו על החיים ויעבירו ימים שלמים כשהם קמים לעבוד עבור מישהו אחר "

 • אתר וואלה מומחים

  " מציאת איש מקצוע, ספק, דירה או רכב אמין, היא לא עניין של מה בכך. מנועי החיפוש מציפים את השוק ובתוך כל השפע הזה קל ללכת לאיבוד כשמחפשים את ה"אחד" ולמי בכלל יש זמן לזה? זה בדיוק מה שחשב לעצמו שגיב קורן מנכ"ל טודובום כשהגה את הרעיון של אפליקציית פינדרלה " .

 • מעריב און ליין 

  אם יש לך חשבון באחת הרשתות החברתיות, כנראה שלא יכולת להתעלם מהמושג החדש ברשת העונה לשם "פינדרלה", נראה שזה בכל מקום. פוסטים, סרטונים וממליצים שקוראים לבעלי העסקים להירשם לפלטפורמה חדשה שתשנה את המציאות הקיימת.

תפסיק לחפש! תגיד לנו מה אתה צריך ונמצא עבורך

הורד את האפליקציה

יש לך בקשה עבורינו ?