top of page

שאלות תשובות

פינדרלה שאלות נפוצות

1) מהי פינדרלה ומה ייחודי בה ? 

 פינדרלה פועלת כמעין מתווכת בין ספקים או נותני שירות לבין לקוחות  המעוניינים למצוא אותם.
דרך המערכת של פינדרלה יקבל הספק את פרטי הליד ( הלקוח המתעניין ) יחד עם שאלות אפיון עמוק שיאפשר לו להחליט האם לקבל את הליד או האם לדחות אותו - או במילים אחרות,האם הוא מעוניין ליצור קשר עם אותו לקוח או שהפניה איננה רלוונטית עבורו.

ברשת השיווק של פינדרלה נותן השירות משלם רק עבור לידים איכותיים היות ולנו היכולת לטייב ולסנן את הלידים לפני שהם מגיעים אליו.

2) האם יש לי עלות כלשהיא ?

לא. איננו גובים תשלום חודשי, השימוש והרישום בפינדרלה חינמיים לחלוטין. כאשר ללקוח יש צורך והוא ענה על שאלון, הבקשה שלו תישלח אל מאות נותני השירות והספקים אשר נרשמו לאפליקציה, להם יש את היכולת לצפות באופי הבקשה, התאריך המבוקש ואף השירות הרלוונטי ולהחליט האם הבקשה הזו רלוונטית עבורם. החמישה הראשונים ש"יקבלו" את הפניה ( לחצו על המקש "קבל" שלמעשה מאפשר להם ליצור קשר עם הלקוח המעוניין) הם ישלמו רק עבור אותם הלידים האיכותיים, אותם בחרו לקבל, כשגם כאן, אלגוריתם מתוחכם יקבע את ערך הליד בצורה כזו שכל הצדדים יצאו מורווחים.

3) למה לשלם עבור "ליד" ואיך אני יודע שבאמת יהיו עסקאות ? 

בעולם הלידים לשאלה הזו תשובה בשם ROI ומי שבא מתחום הלידים מכיר ויודע את הביטוי - ריטרן אוף אינווסטמנט (החזר השקעה).

אם ניקח לדוגמא את גוגל או פייסבוק בשניהם משלם בעל העסק עבור חשיפה. בגוגל עבור קליק ובפייסבוק עבור חשיפת הפוסט - בשני המקרים ענקיות התוכנה לא מבטיחות עסקאות או אפילו את איכות הליד.

אז איך זה עובד. אם נניח השקעת 1000 ש"ח עבור לידים איכותייים שנשלחו אליך דרך פינדרלה, השקעה טובה תחשב במידה והלידים הללו יצרו עסקאות אשר מניבות רווח גבוה מ - 1000 שקל אזי שכדאי לך המשיך ולרכוש לידים, אם לא, אזי סביר להניח שתפסיק לרכוש.

באפליקציית פינדרלה אנו משתדלים לגבות סכום הוגן עבור הלידים בכדי שהחזר ההשקעה יהיה כדאי היות ואנו מאמינים בשיתופי פעולה ארוכי טווח.

4) האם לפינדרלה יש ממליצים ותוצאות מוכחות ? 

לשמחתנו ניהלנו כבר מאות קמפיינים ודאגנו לעשרות ספקים מרוצים. הפרסום אצלנו עובד - ובגדול והמפרסמים ממשיכים לחזור ולהביע בנו ובשיטה המהפכנית שלנו אמון.

5) אז מה התהליך בפועל ? איך מתחילים ? 

קודם כל - גילוי נאות. אנו איננו משתפים פעולה עם כל מפרסם אלא בוררים את הקטגוריות על פי  סוג נותן השירות - זאת אומרת רק נותני שירות / ספקים שאנו מאמינים שנוכל לשדך בינם ובין הלקוחות - עמם אנו נשתף פעולה.

בשלב הראשון, לאחר הרישום לאתר, תצטרך לאפיין מה היא קטגוריית העיסוק שלך, מה השירות אותו העסק שלך מציע ובאיזה איזור. 

אנו נבנה בעבורך דף עסקי אליו תוכל להעלות תמונות, תעודות מקצוע לצרף ממליצים ולעדכן את השירותים אותם העסק שלך מספק, במטרה ליצור כמה שיותר "שידוכים" אל מול לקוחות פוטנציאליים.

 

אנו נתמחר את עלות הליד על פי מספר קריטריונים אותם אנו בודקים, במטרה שעלות הליד אל מול כמות העסקאות תהייה הוגנת.

הליד - אותו לקוח מתעניין , ישלח אל נותני השירות הרלוונטיים כאשר באפשרותך יהיה "לסרב" לקבל את הליד או לקבל אותו ולשלם עבור "התיווך". 

 

 

 

6) במה פינדרלה שונה ממנועי החיפוש הקיימים, עבורי כבעל עסק ? 

לצערינו, שוק השיווק הדיגיטלי התפתח לכיוון מסויים. אם בעבר כל עסק קטן היה יכול לפרסם, במחירים מתאימים לכל כיס, הרי שבשנים האחרונות אנו עדים למגמה של "רק החזקים שורדים". 
גוגל, פייסבוק יו טיוב כבר ממזמן הפכו נחלתם של העסקים הבינוניים והגדולים זאת כיוון שבעל העסק ראשית כל, צריך "לקחת סיכון" ולהשקיע תקציב פרסום גבוה אשר אינו מבטיח עסקאות בפועל או אפילו את איכות וטיבם של הלידים ( הלקוחות המתעניינים ) אופציה שאינה מתאפשרת כאשר מדובר בבעל עסק מתחיל או קטן - הדבר גם מעניק יתרון לבעלי עסקים בעלי ממון.
אפליקציית פינדרלה נבנתה בכדי לתת מענה לאותם עסקים קטנים. דרך פינדרלה האופציה לרכוש לידים תהייה שווה לכל כיס ובאפשרותו של נותן השירות להחליט מה התקציב אותו ירצה לשלם היות והתשלום יהיה "פר ליד" - דהיינו שבאפשרותו של נותן השירות להוציא עשרה שקלים או עשרת אלפים , זה תלוי אך ורק בו , זאת כנגד כל ליד (לקוח מתעניין) אשר בחר ליצור עימו קשר.

 

7) האם ניתן לקנות כמות ספציפית של לידים והאם ניתן לקבוע תקופת פרסום?

התשובה היא - כן.  
למפרסם קיימת האפשרות לקבוע מה כמות הלידים היומית אותם ירצה לרכוש כאשר התשלום מתבצע עבור כל ליד בנפרד - זאת אומרת - שאין תקציב פרסום מראש, אין תשלום קבוע והוא זה שיקבע כמה הוא מעוניין להוציא.

 

8) האם יש לי התחייבות כלשהיא ?

התשובה היא - לא.
אנחנו לא יכולים לחייב בעל עסק לשתף איתנו פעולה ולכן נעשה כל מה שניתן כדי שהוא יהיה מרוצה וימשיך עמנו מרצונו האישי.
לכל מפרסם האופציה בכל רגע נתון , למחוק את האפליקציה ובכך לסיים את ההתקשרות או לחילופין, להפסיק את תהליך קבלת הלידים עד להודעה חדשה.

9) למה להירשם אצלכם ולא אצל האחרים ?

כמובן שאתה יכול להירשם גם אצל אחרים. שירותים אחרים מתמקדים בפרסום אנשי מקצוע שעוסקים בתחום במשרה מלאה, צריכים לשלם דמי פרסום ועמלות, להיות זמינים כל הזמן, ולהגיע לאן שמבקשים.

אצלנו, לעומת זאת, אתה מגדיר איזה עבודות לקבל, מתי לתת שירות, לאן וכמה זמן לנסוע, ואתה חופשי לקבוע את המחיר שמתאים לך.

10) כיצד נבחרים נותני השירות והספקים בפינדרלה ?

פינדרלה מושתתת ביסודה על מאגר ידע נרחב ביותר של חברת טודובום אחזקות בע”מ, הכוללת בקרה מתמדת על אלפי אנשי מקצוע ובעלי מקצוע. בנוסף, נוספה מערכת לקליטה ומיון קפדנית ומתקדמת של המערך הטכנולוגי של פינדרלה. כל נותני השירות נמדדים בכל עת באיכות עבודתם ומידת שביעות הרצון של הלקוחות.  

11) האם יש צורך בתעודות הסמכה ?

אנחנו דורשים מכל בעלי המקצוע שלנו בתחומים הרלבנטיים (טכנאים, חשמלאים, מדבירים ומורים) תעודות הסמכה והם גם מחוייבים להעלות את לאפליקציה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שבעלי המקצוע שבחרתם הם אכן מוסמכים.

12) האם כל סוג נותן שירות יכול להירשם ומה קורה אם אין קטגוריה כמו שלי  ?

המערכת שלנו היא "מערכת לומדת". המטרה של פינדרלה היא לתווך בין כל סוגי הפניות / צרכים לבין כל סוג של נותן שירות קיים. במידה והקטגוריה איננה קיימת, נותן השירות יוכל להציע לנו אותה על ידי לחיצה על המקש "הצע לנו קטגוריה". מומחים מטעמינו יבדקו את הפניה ובמידה והיא תהייה קלוונטית אנו נוסיף את הקטגוריה ונפנה אל נותן השירות אשר הציע לנו אותה כדי שיוכל לסיים את ההרשמה.

יש לנו תשובה

מה השאלה? 

kisspng-sales-the-three-graves-of-samuel
bottom of page