מי אנחנו

איך זה עובד

לפני כשלוש שנים זיהינו "גל" חדש בעולם. יותר ויותר אנשים זנחו את שיטת החיפוש "הקונבנציונלית" דרך מנועי החיפוש הרבים ועברו לפרסם את הבקשה שלהם ברשתות החברתיות כשהמודל לכך ברור לחלוטין - "למה לחפש כשאפשר לבקש ?.

 

אממה, הרשתות החברתיות לא קמו בשביל מטרה זו ואותן בקשות מקבלות מאות תגובות, לא ניתן לצפות בחוות דעת על המומלצים , לא ניתן להשוות הצעות מחיר וקיימים חוסרים בסיסים במידע אשר יאפשרו למבקש לקבל החלטה מושכלת.

 

הרעיון של "לבקש במקום לחפש" היה לנו ברור, אך באותה נשימה, הבנו שכיום אין מערכת שמספקת את הטכנולוגיה החל מרגע העלאת הבקשה דרך קבלת התוצאות בצורה מהירה ונוחה ועד לאפשרות של מבקש הבקשה לקבל החלטה מושכלת ולכן מתוך תובנה ברורה זו הקמנו את "מנוע המציאה" פינדרלה - "למה לחפש כשאפשר לבקש ? " - זו היא הגישה אותה אימצנו.

 

 פינדרלה מאפשרת לך להעלות כל בקשה שעולה על רוחך, כאשר בניגוד למערכות הקיימות כיום בשוק ומתמקדות באנשי מקצוע,  פינדרלה תוכננה כדי להיות "מנוע מציאה" אמיתי - כל בקשה (הגיונית) אנחנו נמצא עבור מבקש הבקשה את הספק הרלוונטי. מחפש לקנות או לשכור דירה ? מחפש לקנות רכב ? מחפש אולם לחתונה או הנדימן לבית ? פינדרלה תשדך עבורך את הספק הרלוונטי תוך מספר שניות.

 

נשמע חלומי, כן ? 

אז איך עשינו את זה ? קודם כל השקענו המון!!! כסף בפיתוחים, זאת בכדי לתת למבקש הבקשה חוויית משתמש ייחודית שלא נראתה לפני. בכדי ליצור את חוויית המשתמש האולטימטיבית השקענו מאות שעות של מחשבה ופיתוח כדי להתאים בין הטכנולוגיה לבין הצורך וחוויית המשתמש של מבקש הבקשה.

אנו מבינים את הקושי שיש במציאת ספק או איש מקצוע. לא רק שיש להשקיע זמן בחיפושים, לקיים עשרות שיחות טלפון, לנסות ולקבל מספר הצעות מחיר, להשוות ביניהן ולהגיע לכדי החלטה, אלא גם שלא פעם ישנן ספקות באשר לאמינותו ומקצועיותו של בעל המקצוע או הספק שאותר, כאשר בסוף התהליך אתה מרגיש שלא באמת לקחת החלטה מושכלת, אלא החלטה רגשית לחלוטין - נשמע מוכר?.

מהיום אין עוד צורך לגלוש בעשרות אתרים על מנת למצוא את הספק או בעל המקצוע לו אתה זקוק. אך חשוב מכך, מהיום אין עוד צורך לחכות ימים עד שבעל המקצוע יגיע לתקן את התקלה או כדי לבצע את העסקה אל מול הספק. העלה את הבקשה באמצעות האתר, מלא שאלון אפיון קצר – ופינדרלה תשלח את ההצעה לאלפי ספקים.

 

כדי למנוע עודף מידע אנו מגבילים את כמות הצעות המחיר לחמשת הספקים הראשונים שיגיבו. דרך האתר מבקש הבקשה יוכל לצ'טט עם הספק, לקרוא ביקורות, לצ'טט עם ממליצים ובהתאם למה שמתאים לו בנינו אלגוריתמים מיוחדים שיסננו עבורו את התוצאות ואף ידרגו את התוצאה המתאימה ביותר עבורו.

כל מה שנותר מבחינתו היא לקבל החלטה והמערכת תחשוף בפני הספק ומבקש הבקשה את הפרטים ההדדיים.

רוצים הפתעה ? בתום העסקה אנחנו נבקש את חוות דעתו של מבקש הבקשה ובתמורה לזה נשלם לו בכסף וירטואלי אשר יצבר לו בארנק הוירטואלי אותו פיתחנו. עם הסכום הנצבר הוא יוכל לשלם על הרכישה הבאה וכך יצרנו מעגל קסם בו כולם מרוויחים.

 

ההרשמה לפינדרלה היא חינמית והתשלום עבור השירות מתבצע אל מול הספק עצמו. ואנחנו, ממה אנחנו מרוויחים? אנחנו רוצים להפוך ל"גוגל של הבקשות" אנו נרוויח מהגדילה האדירה של הפלטפורמה שבנינו.

הסבר על המערכת

הדגמה של המערכת